Lista laureatów XV Festiwalu Tradycji Wielkanocnych

Poniżej prezentujemy listę laureaów i osób wyróżnionych w konkursie organizowanym przez SP nr 49 w Białymstoku.

Kategoria Kl. 0 i przedszkola

I miejsce:

  • Amelia Puchlik PS Nr 80 Białystok
  • Julia Hermanowska  PS Nr 80 Białystok
  • Wiktoria Zajkowska PS Nr 80 Białystok
  • Julia Szydłowska PS Nr 80 Białystok
  • Magdalena Orzechowska PS Nr 80 Białystok
  • Hanna Sabasz PS Nr 80 Białystok
  • Martyna Pańkowska 0 c SP 49 Białystok
  • Karol Grycel 0 SP 50 Białystok
  • Mateusz Dudel 0 SP 50 Białystok
  • Wojciech Jabłoński 0 SP 50Białystok
  • Natalia Wołyniec 0 SP 37 Białystok
  • Klementyna Strawińska 0 c SP 49 Białystok
  • Lidia i Mateusz Dąbrowscy O a, O a n  SP 49 Białystok
  • Maja Kalinowska 0 a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Gabriel Charkiewicz 0 b Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Gabriel Ławniczuk 0 a Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Julia Kochanowska 0 c n SP 49 Białystok
  • Aleksandra Czerniakiewicz 0 a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Emilia Wądołowska, Ewelina Maleszewska, Jakub Zajkowski, Jakub Jabłoński – 4-latki Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Anna Jarmołowicz – PS Nr 46 Białystok
  • Milena Onoszko PS Nr 46 Białystok
  • Dawid Pieśniak 0 SP Obrubniki
  • Nikola Gogolińska 0 a SP 49 Białystok
  • Aleksandra Czarkowska 0 d SP Szepietowo
  • Tomasz i Ewa Ertman 0 c SP Szepietowo
  • Jakub Wierzbicki 0 c SP Szepietowo
  • Mateusz Popławski 0 b SP 49 Białystok

II miejsce:

  • Uladzislau Ivanou 0 a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Julian Marasik 0 d SP Szepietowo
  • Kuba Bańkowski Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej

III miejsce:

  • Łukasz Paprocki 0 d SP Szepietowo
  • Martyna Łukaszewicz PS Nr 28 Białystok
  • Dawid Borysiewicz 0 SP Obrubniki

Kategoria Kl. I

I miejsce:

  • Szymon Pięczykowski   I b ZSM Nr 3 Grajewo
  • Nikola Szlejter I b ZSM Nr 3 Grajewo
  • Jakub Pawełkowski I b ZSM Nr 3 Grajewo
  • Michał Korniluk I a SP Nr 50 Białystok
  • Jakub Skowroński I b SP Nr 49 Białystok
  • Judyta Jurek I Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Gabriel Paszkiewicz Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Nikola Nos I a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Marcel Paszkiewicz I Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Aleksandra Wądołowska I Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Kamila Topczewska I b SP Nr 49 Białystok
  • Blanka Łukaszewicz I a SP Nr 49 Białystok
  • Hanna Gryko I a Gminny Zespół Szkół w Michałowie

II miejsce:

  • Bartosz Tarnacki I ZSM Nr 3 Grajewo
  • Amelia Fiłatiuk I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej
  • Aleksandra Wasilewska I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej
  • Zuzanna Bańkowska I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej
  • Aleksandra Rudnicka I a SP Nr 50 Białystok
  • III miejsce:
  • Kacper Zalewski I c ZSM Nr 3 Grajewo

Kategoria Kl. II

I miejsce:

  • Kuba Borowski  II j SP 50 Białystok
  • Natalia Lengiewicz II g SP 49 Białystok
  • Aleksandra Łabieniec II g SP 49 Białystok
  • Julia Białous II d SP 37 Białystok
  • Natalia Kondratowicz II d Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Gabriel Szczerbacz  II b Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Ewelina Barszczewska II d Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Nadia Zastocka II a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Dominika Bołtryk II a Gminny Zespół Szkół w Michałowie 
  • Daria Sakowicz II a Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Michał Kirejczyk II e SP 49 Białystok
  • Natalia Kalinowska II Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Aleksandra Toczydłowska II a SP 49 Białystok
  • Patryk Kochanowski II e SP 49 Białystok
  • Daria Aksiucik II Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Mateusz Grzegorczuk II Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Michalina Grusza II Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Jakub Sadowski II SP Obrubniki
  • Łukasz Niemira II d SP 49 Białystok
  • Nikola Dudar II Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Magdalena Wądołowska II Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica

II miejsce:

  • Krystian Wojciechowski II b Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Szymon Januszkiewicz II c Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny
  • Karolina Socha II b Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Oliwia Kozioł II d Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Łukasz Wieliczko II Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Julia Cimicka II SP Obrubniki
  • Jowita Iskrzak II Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Marcin Walendziuk II SP Obrubniki
  • Anna Sulima, Dorota Sulima, Katarzyna Sulima II SP Wasilków
  • Szymon Starzak II SP 50 Białystok
  • III miejsce:
  • Jan Trojanowicz II Gminny Zespół Szkół w Michałowie 
  • Marek Krukowski II d SP 49 Białystok
  • Julia Kościelecka II d SP 49 Białystok

Kategoria Kl. III
I miejsce:

  • Daniel Siemaszko, Krystian Ładyński  III b SP 49 Białystok
  • Nikola Klimaszewska III c SP 37 Białystok
  • Paweł Jagiełło III e SP Wasilków
  • Julia Sańczyk III g SP Wasilków
  • Gabriela Brzozowska III g SP 45 Białystok
  • Oliwia Komorowska III h SP 49 Białystok
  • Wiktoria Kiszłowska III b Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Maciej Tylman III  Zespół Szkół w Sobolewie
  • Szymon Truszkowski III Zespół Szkół w Sobolewie
  • Grzegorz Bielenia Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Sebastian Kołodziejczyk III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Kuba Zarzecki III c Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Bartłomiej Worona III c Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Piotr Konończuk III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Patrycja Skobodzińska III b Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Dominik Paszkiewicz III Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Natalia Święcicka III Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Piotr Bagiński III Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Anna Zajkowska, Amelia Śleszyńska III Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Kornelia Jakubecka III a Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny
  • Ola Gauk III SP Nr 4 Białystok
  • Wiktoria Łukaszewicz, Magdalena Łukaszewicz III SP Obrubniki

II miejsce:

  • Karolina Buraczuk  III a SP 49 Białystok
  • Nikola Zastocka III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Błażej Biały III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Tomasz Kalinowski III b Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Paweł Konończuk III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Sylwia Czerniakiewicz III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Natalia Milewska, Iwona Kurzyna III Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Ewa Kopeć III Zespół Szkół Sportowych Supraśl
  • Michał Starzak III SP 50 Białystok
  • Wiktoria Wojciechowska III Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Kamil Mielko III d Gminny Zespół Szkół w Michałowie
  • Kacper Dudar III b Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej

III miejsce:

  • Bartosz Bondar III b Sp 37 Białystok
  • Kinga Karpiesiuk III g SP Wasilków
  • Fabian Nieciecki III SP Obrubniki
  • Julia Gotówko III Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej

Kategoria Kl. IV-VI

I miejsce:

  • Monika Słowikowska V d SP 49 Białystok
  • Kalina Kacprzak V b ZSM Nr 3 Grajewo
  • Julia Krzemińska V a ZSM Nr 3 Grajewo
  • Anita Pięczykowska VI a ZSM Nr 3 Grajewo
  • Izabela Kundziewicz V b SP 49 Białystok
  • Roksana Chodziutko IV b SP 37 Białystok
  • Urszula Klimaszewska IV b SP 37 Białystok
  • Alan Klimaszewski  VI a SP 37 Białystok
  • Karol Gąsowski IV b  SP 37 Białystok
  • Emila Mistarz, Klaudia Bogusz VI c SP 49 Białystok
  • Bartosz Mazurek IV ZSM Nr 3 Grajewo
  • Jan Zalewski V, Paweł Wądołowski IV Publiczna Szkoła Podstawowa Konopki- Pokrzywnica
  • Julia Woronko V SP 19 Białystok
  • Julia Pronobis V c SP 19 Białystok
  • Kamil Cimoch V  SP 19 Białystok
  • Łukasz Andrejewicz IV  SP 19 Białystok
  • Julia Gacuta V Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Łucja Iskrzak Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
  • Paulina Bezubik VI c SP 49 Białystok

II miejsce:

  • Oliwia Dziemian  IV d SP 47 Białystok
  • Wiktoria Pałyzga VI a ZSM Nr 3 Grajewo
  • Wiktoria Chrzanowska V a SP 37 Białystok
  • Kacper Piechowicz VI b SP 37 Białystok
  • Marta Remża IV SP 19 Białystok
  • Jakub Kapa VI SP 19 Białystok
  • Natalia Tylman IV SP 19 Białystok
  • Aleksandra Grzybowska VI SP 19 Białystok
  • Milena Kornacka VI SP 19 Białystok
  • Nicole Głódź V SP 19 Białystok

III miejsce:

  • Agnieszka Ciżewska VI Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej
  • Zuzanna Buda, Szymon Motkowski V c SP 49 Białystok
  • Katarzyna Sieńko VI Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ogrodniczkach
  • Kacper Bernacki VI Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ogrodniczkach
  • Szymon Nazar, Nicola Nazar Zespół Szkół Sportowych Supraśl
  • Miłosz Karczewski IV SP 19 Białystok

Nagrody zespołowe:

I miejsce:

  • Klasa 0 c SP Szepietowo
  • Klasa 0 d SP Szepietowo
  • Klasa 0 SP Obrubniki
  • Klasa VI Obrubniki
  • Klasa 0 b SP 49 Białystok
  • Grupa Jeżyki PS Nr 21 Białystok

O nas

Zasady współpracy

Nagrody